| Numărul de tobe | 4 |
| Truse de tambur | 50 |
| Compoziții încorporate | 143 |
| Metronom | 5 tipuri de ritm , 15 tipuri de sunet , interval de tempo 20 - 260 bătăi pe minut |
| Întrări | DB-25 |
| Ieşiri | jack , MIX IN jack , USB B type , TRIGGER |
| USB | 1 |
| MIDI | 1 |
| Afisaj | LCD |
| Bas tobă | 1 |
| Tambur Snare | PDX-8 |
| Tom | PDX-6A x 3 |
| Cymbals | 3 |
| Hi-hat | CY-5 |
| Crash | CY-5 |
| Ryde | CY-5 |
| Hi-Hat Pedal | da |
| Cadru | da |
| Alimentare | 12 V DC |
| Dimensiunile modulului sonor | 1200х1100х1200 mm |
| Greutatea modulului de sunet | 18 kg |
| Producător | Roland |
| Cod EAN | 2009997388083 |
