Caracteristici generale
| Tip | de munte |
| Puterea motorului | 2000 W |
| Tensiunea acumulatorului | 60 W |
| Capacitatea bateriei | 18 Ah |
| Viteza maximă | 55 km/h |
| Autonomia de parcurs | 80 km |
| Timp de încărcare a bateriei | 5-7 h |
| Material cadru | aluminiu |
| Numărul de viteze | 21 |
| Furcă | reglabilă |
| Sistemul de frânare | disc |
| Numele schimbătorului | Shimano Tourney |
| Dimensiune roți | 26 " |
| Anvelope | Kenda 26"x4.0" |
| Capacitate maximă | 200 kg |
| Culoare | negru |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Afisaj LED | da |
| Picior de sprijin | da |
| Specificații suplimentare | baterie externă |
Specificațiile și imaginile produsului Bicicletă electrică eBike Hotbike 2000W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.