Caracteristici generale
| Tip | panglică |
| Scopul de aplicare | universal |
| De tracțiune | da |
| Cantitatea | 1 |
| Lungimea | 1200 mm |
| Lățimea | 120 mm |
| Material | 100% latex |
| Culoare | roz |
| Nivel de încărcare | mediu |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.09 kg |
| Producător | Yate |
| Cod EAN | 8595053913060 |
Specificațiile și imaginile produsului Expander Yate Fit Band Medium/Pink (M04100) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.