Caracteristici generale
| Capacitate, Gb | 128 Gb |
| Interfață | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire | 90 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 24 MB/s |
| Culoare | argintiu |
| Сarcasă | metal |
| Dimensiuni | 12x22x5 mm |
| Greutate | 3.3 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.01 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557844419 |
Specificațiile și imaginile produsului USB Flash Drive Transcend JetFlash 710S 128Gb Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.