Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 780хэ500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 435x490 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material
?
| piatră artificială |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 10 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Elleci Unico 310 73 Titanium (LMU31073) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.