| Putere | 1200 W |
| Turația în gol | 3000 min‾¹ |
| Lungime cursă | 30 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 255 mm |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 130 mm |
| Alimentare | rețea |
| Nivelul de zgomot | 99 dB |
| Greutate | 3.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381891905, 2100001111953 |









