Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
| Debit maxim | 7.2 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Putere | 400 W |
| Calitatea apei | pură |
| Dimensiune maximă a particulelor | 5 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Greutate | 3.6 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 150x150x260 mm |
| Altele | carcasă din oțel inoxidabil |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 2100001202019, 4002829831496 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Makita PF0403 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.