Caracteristici generale
| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 25 l |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | poliester |
| Culoare | gri |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 470x320x190 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Cureaua de piept | da |
| Greutate | 1.4 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș XD Design Bobby Bizz Gray (P705.932) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.