| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 25 l |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | poliester |
| Culoare | albastru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 470x320x190 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Cureaua de piept | da |
| Greutate | 1.4 kg |
| Greutatea brută | 1.45 kg |
| Producător | XD Design |
| Cod EAN | 8714612142141 |








