Caracteristici generale
| Putere | 650 W |
| Standard | ATX12V |
| PFC | activ |
| Sistemul de răcire | 1 ventilator |
| Diametrul ventilatorului | 120 mm |
| Conector pentru placa de bază | 20+4pin |
| Numărul de conectori 4+4 pini CPU | 2 |
| Numărul de conectori 6+2 pini PCI-E | 2 |
| Numărul de conectori cu 15 pini SATA | 5 |
| Numărul de conectori cu 4 pini IDE/Molex | 3 |
| Current on-line +3.3V | 20 A |
| Current on-line +5V | 20 A |
| Current on-line +12V-1 | 54 A |
| Current on-line -12V | 0.3 A |
| Current on-line +5V Standby | 2.5 A |
| 80 PLUS certificat | Gold |
| Protecție la supratensiune | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | 1stPlayer |
| Cod EAN | 6931630201625 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare 1stPlayer PS-650AR Armour 650W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.