Caracteristici generale
| Tip cartuș | mecanic |
| Atribuire | cartuș de filtrare |
| Temperatura maximă de purificare | 5-38 °C |
| Dimensiune filtrare | 0,8 mcr |
| Rezerva cartuşului | 4000 l |
| Material | polipropilenă |
| Culoare | alb |
| Înălțime | 310 mm |
| Țara producătoare | Rusia |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.06 kg |
| Producător | Aquaphor |
Specificațiile și imaginile produsului Cartuș de schimb pentru filtru Aquaphor К7М sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.