Caracteristici generale
| Volum | 1.5 l |
| Putere | 2400 W |
| Selector de temperatură | nu |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Indicator nivel apa | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Locaş pentru cablu | da |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Culoare | negru |
| Carcasă | metal ,
plastic |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.8 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782129650 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Gorenje K15ORAB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.