| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Lăţime | 47 cm |
| Înălţimea | 28 cm |
| Adâncime | 36.7 см |
| Culoare | antracit |
| Greutate | 12.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13.2 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838942953842 |




















