Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 7 W |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | camuflaj |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 4 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
FM ,
TF ,
USB ,
AUX ,
TWS |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Baterie | 2400 mAh |
| Dimensiuni | 230x94x98 mm |
| Greutate | 0.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474730640 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco BS40 Desire Song Camouflage Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.