Caracteristici generale
| Tip | pat |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare | stejar de lapte ,
fistic |
| Material fațadă | PAL |
| Lungimea | 237 cm |
| Lăţime | 85 cm |
| Înălţime | 172 cm |
| Greutate | 179 kg |
| Loc de dormit | 80х190 |
| Numărul de lăzi | 6 |
| Două niveluri | da |
| Dimensiuni | 237x85x172 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Sertar sub pat | da |
| Bara de protecție | da |
| Capetă moale; | nu |
| Producător | Ucraina |
Alte informații
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 5017518600894 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat copii Пехотин Kadet Stejar de lapte/Fistic sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.