Caracteristici generale
| Tip | pat |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare | stejar de lapte |
| Material fațadă | MDF |
| Lungimea | 237 cm |
| Lăţime | 85 cm |
| Înălţime | 172 cm |
| Loc de dormit | 80х190 |
| Numărul de lăzi | 6 |
| Două niveluri | da |
| Dimensiuni | 237x85x172 cm |
| Producător | Ucraina |
Alte informații
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 5017518600900 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat copii Пехотин Kadet Stejar Lăptos/Vanilie sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.