Caracteristici generale
| Tipul deplasării | manual |
| Puterea electric | 1800 W |
| Lățimea tăierii | 37 cm |
| Trepte reglare | 4 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 35 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 65 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 45 l |
| Mulcire | nu |
| Suprafaţa recomandată | 500 m2 |
| Greutate | 14.8 kg |
| Dimenseuni | 1350x1110x400 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gardena |
| Cod EAN | 2009997951522 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul electrică Gardena PowerMax 37/1800 G2 (14637-20) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.