Caracteristici generale
| Colecție | Jerry |
| Tip | pat |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare | alb |
| Lungimea | 205 cm |
| Lăţime | 95 cm |
| Înălţime | 65 cm |
| Loc de dormit | 90x200 |
| Dimensiuni | 205x95x65 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Greutate | 42 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Pat copii MobiCasa Jerry 90x200cm White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.