| Colecție | Стиль |
| Tip | pat |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare | nimfea alba |
| Material fațadă | LPAL |
| Lungimea | 213.3 cm |
| Lăţime | 94.4 cm |
| Înălţime | 76.6 cm |
| Greutate | 47.3 kg |
| Loc de dormit | 90x200 |
| Dimensiuni | 213,3x94,4x76,6 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885012595 |









