| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 110 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 73.6 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 110x73.6x60 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | atelier deschis |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | atelie deschis |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997358895 |









