| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x75x60 cm |
| Număr sertare | 4 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009020009954, 606795244539 |








