| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 72.8 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x72.8x60 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | metal |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997357898 |









