Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | interior |
| Tip carcasa | cub |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/3 " |
| Rezoluția senzor | 3 Mp |
| Сomprimare video | H.265 ,
H.264 |
| Rezoluția maximă | 2304x1296 |
| Rata maximă a cadrelor | 25 fps |
| Distanță focală | 2.8 mm |
| Unghi de vizionare (vertical) | 58 ° |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 112 ° |
| Unghi de rotire orizontală | 360 ° |
| Zoom digital | 8x |
| Wi-Fi | da |
| Microfon încorporat | da |
| Difuzoare încorporate | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Dimensiuni | 68х33х106.6 mm |
| Greutatea | 830 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Imou |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video Imou IPC-C32EP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.