Caracteristici generale
| Tip | aragaz cămin |
| Putere nominală | 12 kW |
| Randament | 75 % |
| Zona de încălzire | 120 m² |
| Tip de cuptor | de aer |
| Material cuptor | fontă |
| Tip de combustibil | lemne de foc ,
brichete |
| Metoda de deschidere a ușii cuptorului | laterală |
| Racordarea la coșul de fum | sus |
| Forma ușii | dreptungiulară |
| Lățime | 69.2 cm |
| Adâncime | 48.4 cm |
| Înălțime | 52 cm |
| Diametrul coșului de fum | 20 cm |
| Greutate | 122 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Invicta |
| Cod EAN | 2009997913728 |
Specificațiile și imaginile produsului Șemineu Invicta Option 700 (P677475) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.