| Vârsta minimă | 1 ani |
| Virsta maxima | 3 ani |
| Greutate maxima a copilului | 20 kg |
| Formă | autoturismul |
| Numărul roți | 4 |
| Miner pentru parinti | da |
| Suport pentru picioare | da |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 89x86,5x40 cm |
| Greutate | 3.8 kg |
| Portbagaj | da |
| Barieră de protecție | da |
| Garanție | 1 luni |
| Producător | New World |
| Cod EAN | 9780201379693 |









