Caracteristici generale
| Seria | Kaspian |
| Tip | suspendata |
| Înălțime | 200.5 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 40.5 cm |
| Material | PAL |
| Culoare carcasă | wenge |
| Culoare carcasa | palio |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BRW |
Specificațiile și imaginile produsului Vitrină BRW Kaspian (REG2W2S) Wenge/Palio sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.