Caracteristici generale
| Capacitate | 2.7 l |
| Diametru | 20 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | ceramică |
| Material de capac | sticlă |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 1.7 kg |
| Înălțimea | 14 cm |
| Culoarea | negru |
| Fund stratificat | da |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță BergHOFF Gem 20cm (2212013) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.