| Capacitate | 6.6 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | sticlă |
| Mîniere din | inox |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Înălțimea | 15 cm |
| Greutatea brută | 2.25 kg |
| Producător | BergHOFF |
| Cod EAN | 5413821379012 |









