Caracteristici generale
| Capacitate | 9.3 l |
| Diametru | 32 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | bachelit |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Сeaun | da |
| Greutate | 2.8 kg |
| Înălțimea | 15 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.83 kg |
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895221543223 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Fissman Grande 14322 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.