Caracteristici generale
| Capacitate | 1.5 l |
| Diametru | 16 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | inox |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 1.07 kg |
| Înălțimea | 7.5 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Fissman Luminosa 5331 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.