Caracteristici generale
| Capacitate | 2.4 l |
| Diametru | 18 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | inox |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 1.066 kg |
| Înălțimea | 11 cm |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Scara de măsurare | da |
Alte informații
| Producător | Tadar |
| Cod EAN | 5903313407113 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Tadar Roger II 2.4L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.