Caracteristici generale
| Capacitate | 3 l |
| Diametru | 20 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | bachelit |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 0.17 kg |
| Înălțimea | 9.5 cm |
| Fund stratificat | da |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Alte informații
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260403579022 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Resto 93501 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.