Caracteristici generale
| Capacitate | 4.6 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | sticlă ,
silicon |
| Mîniere din | bachelit |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Înălțimea | 7.9 cm |
| Culoarea | verde |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.85 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709013688 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Resto 93703 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.