Caracteristici generale
| Capacitate | 4.2 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | sticlă ,
silicon |
| Mîniere din | bachelit ,
soft touch |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 1.87 kg |
| Înălțimea | 11.5 cm |
| Culoarea | bej |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.9 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709013893 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Resto 93803 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.