Caracteristici generale
| Capacitate | 3.8 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | fontă |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Tip de acoperire interioară | email |
| Material de capac | fontă |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 5.2 kg |
| Înălțimea | 10.5 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Voeux Foret ST-100 24cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.