Caracteristici generale
| Vârsta minimă | 2 ani |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Formă | autoturismul |
| Numărul roți | 4 |
| Material | plastic |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 69x28x42 cm |
| Greutate | 2.2 kg |
| Portbagaj | da |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 4823036905646 |
Specificațiile și imaginile produsului Tolocar ChiToys Лапка Violet (5646/758) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.