| Vârsta minimă | 3 ani |
| Virsta maxima | 6 ani |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Formă | motocicletă |
| Numărul roți | 2 |
| Material | plastic |
| Material roți | polietilenă |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni | 68x28,5x47 cm |
| Înălțimea scaunului | 31.5 cm |
| Greutate | 2.23 kg |
| Garanție | 1 luni |
| Producător | Orion |









