Caracteristici generale
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Virsta maxima | 6 ani |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Formă | motocicletă |
| Numărul roți | 2 |
| Material | plastic |
| Material roți | polietilenă |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 68x28,5x47 cm |
| Înălțimea scaunului | 31.5 cm |
| Greutate | 2.23 kg |
Alte informații
| Garanție | 1 luni |
| Producător | Orion |
Specificațiile și imaginile produsului Tolocar Orion 501 Blue (1525) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.