Caracteristici generale
| Tip | Managed |
| Numărul total de porturi | 52 |
| Numărul de porturi RJ45 | 48 |
| Viteză maxima RJ-45 | 1000 Mbps |
| Porturi SFP | 4x 1000 Mbps |
| Uplink | 4 |
| Tip Uplink | SFP |
| Telecomandă | Web interface |
| Standarde de rețea | IEEE 802.3i ,
IEEE 802.3u ,
IEEE 802.3ab ,
IEEE 802.3z ,
IEEE 802.3ad ,
IEEE 802.3x ,
IEEE 802.1d ,
IEEE 802.1w ,
IEEE 802.1s ,
IEEE 802.1q ,
IEEE 802.1p ,
IEEE 802.1x |
| Tabel de adrese MAC | 16000 înregistrări |
| Rata de date | 77.38 Mb/s |
| Lățime de bandă internă | 104 Gb/sec |
| Detecție polarității | Auto MDI/MDIX |
| Consum de energie | 34.3 W |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 440х220х44 mm |
| Înălţime | 3.1 kg |
| Mounting Rack | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 8885020624038 |
Specificațiile și imaginile produsului Switch Tp-Link Festa FS352G sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.