Caracteristici generale
| Seria | Cristal |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | bej |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | maro |
| Număr de saltare | 4 |
| Lățime | 110.4 cm |
| Inălțime | 90 cm |
| Adâncime | 50.5 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Ambianta Cristal Catania/Fungo sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.