Caracteristici generale
| Seria | Isabel |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | crem |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | crem |
| Număr de uși | 4 |
| Lățime | 200 cm |
| Inălțime | 84 cm |
| Adâncime | 45 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Evmoda |
Specificațiile și imaginile produsului Dulăpior Evmoda Isabel (081469) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.