Caracteristici generale
| Seria | Caprice |
| Lățime | 65.5 cm |
| Înălțime | 45.5 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | maro |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr sertare | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Evmoda |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Evmoda Caprice (085397) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.