Caracteristici generale
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | wenge |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | bej |
| Număr de saltare | 3 |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 111 cm |
| Inălțime | 89.1 cm |
| Adâncime | 49.3 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885032111 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Компанит 3+2 Wenge sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.