| Tip Sistem | 2.1 |
| Putere totală (RMS) | 150 W |
| Putere sateliti | 80 W |
| Putere subwoofer | 70 W |
| Răspuns în frecvenţă | 44-40000 Hz |
| Raport semnal/zgomot > | 90 dB |
| Telecomanda | fără fir |
| Intrare lineara | da |
| Invertor de fază | da |
| Reglarea frecvenței înalte | da |
| Reglarea nivelului | da |
| Intrare optică digitală | da |
| Bluetooth | da |
| HDMI | 1 |
| Material carcasa | MDF |
| Numărul de difuzoare | 5 |
| Dimensiune boxe frontale | 22.6x13.4x16.3 cm |
| Dimensiune subwoofer | 29.5x26.7x31.7 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 13.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520217182 |









