Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Putere consumată | 2600 W |
| Numărul de cilindri | 4 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 200 l/min |
| Volum rezervor | 50 l |
| Alimentare | priza |
| Număr de cilindri | 4 |
| Lungime cablu de alimentare | 1.5 m |
| Greutate | 37 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 6970206846624 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Ronix RC-5013 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.