Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Putere consumată | 1100 W |
| Numărul de cilindri | 1 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 180 l/min |
| Volum rezervor | 6 l |
| Alimentare | priza |
| Număr de cilindri | 1 |
| Viteza de pompare | 3400 1/min |
| Nivel zgomot | 95 dB |
| Dimensiuni | 430x392x210 |
| Greutate | 10 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 9.59 kg |
| Producător | Stanley |
| Cod EAN | 8016738703788 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Stanley DN200-8-6 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.