| Tipul | pistol de vopsit |
| Presiune nominală | 4 bar |
| Consumul de aer | 113 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Pulverizare | pneumatic |
| Diametrul duzelor | 0.5 mm |
| Locația rezervorului | superioară |
| Volumul | 1 l |
| Greutatea | 0.45 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stanley |









