Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | casetă |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Putere nominală răcire | 3745 W |
| Putere nominală încălzire | 4000 W |
| Capacitate de răcire | 13000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 35 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 30 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 38 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 51 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 1000 W |
| Dimensiuni unitate exterioara | 810х580x280 mm |
| Greutate unitate exterioara | 34 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 570x215x570 mm |
| Greutate unitate interioara | 15.5 kg |
| Culoare | alb |
| Specificații suplimentare | + panou |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Hisense ACT35/AUW35 Panel sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.