| Putere | 1 kW |
| Suprafața maximă de încălzire | 10 м² |
| Tip control | mecanic |
| Montare | de podea , de perete |
| Clasa rezistența la apa | IP24 |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 461x465x92 mm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Suport de perete in set | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Atlantic |









