Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | E-ATX |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 3 |
| Numar locase 3.5" interne | 1 |
| CPU cooler înălțime | 180 mm |
| Lungimea adaptorului video | 430 mm |
| Material carcasa | oțel |
| Ventilatoare instalate | 4 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x140мм / 1x120мм / |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 3x140мм / 3x120мм / |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 3x140мм / 3x120мм / |
| Locuri pentru fani de jos (text) | 1x140мм / 1x120мм / |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 522x247x550 mm |
| Greutate | 12.3 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13.9 kg |
| Producător | Be quiet! |
| Cod EAN | 4260052190647 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Be quiet! Shadow Base 800 FX White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.